LENGVIAI BŪDAI GREITAI PADIDINTI Dicką

Norint greitai ir visam laikui padidinti varpą namuose, vargu ar galima gerti stebuklingas tabletes ar gerti vaistines žoleles - nėra vaistų, kurie akimirksniu ir ilgą laiką galėtų padaryti varpą ilgesnę ir storesnę. Todėl, jei norite padidinti varpos dydį namuose, jums reikės ne tik stebuklingo kremo, bet ir raumenų treniruotės, masažo, mechaninio tempimo ar kitų manipuliacijų.

Varpos didinimo poreikis

kokiais atvejais reikia atlikti varpos padidėjimą

Kaip žinote, varpa yra kiekvieno žmogaus pasididžiavimas. Paradoksalu, bet beveik visi vyrai nepatenkinti savo orumo dydžiu. Tačiau mūsų laikais ne visi turi galimybių ir noro padidinti varpą naudojant chirurginę operaciją ar brangią įrangą.

Bet jei jūs galite sukurti raumenis, tai kodėl negalite to padaryti su lytiniais organais? Varpos nėra raumenys, todėl logiška manyti, kad yra pratimų, kurie padidins jo dydį. Pagrindinė sėkmingo varpos padidėjimo sąlyga, kaip ir bet kuriuo kitu svarbiu klausimu, yra reguliarūs pratimai.

Tačiau, prieš priimdami sprendimą dėl varpos padidinimo, turite suprasti, ar reikia tai padaryti už jus. Be to, papildomai rekomenduojama kreiptis į urologą.

Visame pasaulyje pripažinta vyrų dydžio skalė yra tokia:

 • Mažas varpos dydis yra iki 16 cm.
 • Vidutinio dydžio varpa gali būti nuo 16 iki 18 cm ilgio.
 • Varpos ilgis yra didesnis nei 18 cm.

Todėl, jei turite mažą varpą ar norite tapti didelio orumo savininku, rekomenduojame atkreipti dėmesį į metodus, kuriuos galite naudoti namuose.

Praktinis penio plėtros vadovas

Norėdami padidinti varpą keletu jausmų, rekomenduojame atkreipti dėmesį į specialią gimnastiką. Jei tai atliekama reguliariai, galite pastebėti ne tik varpos padidėjimą, bet ir jautrumo sumažėjimą, kuris leidžia pratęsti lytinį aktą.

būdai, kaip padidinti vyro narį
 1. Mankšta turėtų būti atliekama atsipalaidavus.
 2. Viena ranka suimkite varpą ir tvirtai išspauskite galvutes. Šiuo atveju neturėtų būti skausmingų pojūčių, taip pat kraujotakos sutrikimų.
 3. Atitraukite varpą nuo savęs, nedarykite staigių trūkčiojimų. Tempti reikia tol, kol atsiras nemalonių pojūčių.
 4. Laikykite varpą tokioje būsenoje keletą minučių, bandydami palaipsniui didinti tempimą.
 5. Padarykite trumpą pertrauką. Tuo pačiu metu atlikite švelnų masažą, kuris padės atkurti normalią kraujotaką.
 6. Pratimą reikia kartoti kelis kartus, nuolat keičiant varpos tempimo kryptį. Nepamirškite masažuoti po kiekvieno ruožo.
 7. Paskutiniu būdu pakartokite pirmąjį pratimą, tada dešimt kartų stipriai suspauskite varpą.

Rankinis lytinių organų stimuliavimas yra ne mažiau veiksmingas nei kitos technikos, susijusios su mechaniniais prietaisais ar vaistais. Ši technika yra saugiausias būdas padidinti vyriškumą.

Taip yra todėl, kad naudojamas saugiausias sukibimas, kuris pašalina spaudimą svarbioms nervų galūnėms. Tačiau labai svarbu įsiklausyti į savo pojūčius, kad nespaustumėte per stipriai ir nesutrikdytumėte kraujotakos.

Reguliariai atliekant šį pratimą, per 3-4 mėnesius galima padidinti varpos ilgį keliais centimetrais. Be to, pirmuosius rezultatus galėsite pastebėti po 2–3 savaičių.

Varpos dydžio didinimo masažo metodai

Prieš pradėdami masažuoti varpą, turite pasiruošti. Tai labai svarbu ne tik dėl masažo efektyvumo, bet ir dėl saugaus šios technikos atlikimo. Visų pirma rankas reikia nuplauti ir apdoroti dezinfekuojančiu tirpalu. Ant varpos reikia uždėti šiltą kompresą. Tam naudojamas minkštas natūralus audinys, sudrėkintas terminiu vandeniu. Suspausti reikia apie tris minutes. Praėjus šiam laikui, audinį reikia vėl sudrėkinti ir procedūrą pakartoti dar kartą. Po to varpa yra paruošta masažui. Taigi galite pagerinti minkštųjų audinių aprūpinimą krauju, taip pat pagerinti odos elastingumą, todėl masažas bus efektyvesnis.

Pagrindiniai masažo etapai:

 1. Patogiai atsisėskite.
 2. Narys turi būti susijaudinęs.
 3. Patepkite varpą.
 4. Suimkite jį nykščiu ir smiliumi prie pagrindo.
 5. Stipriai ir švelniai judėkite žemyn ir lauk. Tokiu atveju būtina liesti visą organo paviršių, išskyrus galvą. Judesiai turėtų būti panašūs į karvės melžimą.
 6. Masažuokite 10–15 minučių.
 7. Masažas turėtų būti atliekamas kasdien.

Po kelių savaičių reguliaraus masažo galima žymiai padidinti varpos storį ir ilgį.

Taip pat yra speciali technika, leidžianti greitai padidinti galvos dydį. Ši technika primena pirmiau minėtą masažo metodą, tačiau visi judesiai turi būti atliekami lėtai.

masažas vyrų varpos padidėjimui

Masažo žingsniai:

 1. Stenkitės kuo daugiau kraujo patekti į galvą. Tuo pačiu metu stebėkite spaudimo lygį lytiniuose organuose.
 2. Kelias sekundes laikykite pirštus šioje padėtyje.
 3. Atleisk pirštus ir pailsėk.
 4. Dar kartą pakartokite masažo judesius, padidindami ekspozicijos laiką ant galvos.
 5. Po mankštos varpos galva padidės. Suspauskite varpos pagrindą ir palaikykite kelias sekundes.
 6. Atlikite šį masažą kasdien 10 minučių.

Reguliariai atliekant masažą, jūsų varpa ne tik padidės, bet ir galėsite pasigirti ištverme bei padidėjusiu seksualiniu aktyvumu. Rekomenduojama periodiškai keisti metodus, kad būtų galima aktyviai paveikti visas varpos zonas.

Ir nepamirškite, kad jokia treniruotė nebus veiksminga, jei nepadidinsite jų poveikio teigiamomis emocijomis. Privalote mylėti save ir girti savo vyriškumą bei protiškai auginti norimus centimetrus. Tai padės jums likti mankštoje po kelių dienų ir padės padaryti viską, kuriant savo svajonių kūną.