Kaip padidinti varpą soda

būdai, kaip vartoti soda varpos padidinimui

Kai ieškote variantų, kaip padidinti varpą soda, esate nepatenkinti vyriškumo dydžiu.

Norėdami išvengti radikalių priemonių, verta naudoti gydytojų rekomenduojamas metodikas, kurios gali padidinti varpą, pašalinti psichologinį kompleksą.

Kaip padidinti varpą soda

Prieš atliekant varpos dydžio ar storio padidinimo procedūras namuose, būtina atlikti išankstinį pasirengimą. Norėdami tai padaryti, turėtumėte naudoti keletą rekomendacijų:

 1. Pirkite didelį maišą soda. Nebandykite taupyti pinigų, raskite brangų variantą, kuriame nėra priemaišų.
 2. Būtinai patikrinkite, ar nėra valgomosios sodos alergijos. Nerizikuokite nedarydami penio sušlapinti soda. Tam reikia sudrėkinti alkūnės raukšlę ir tada tepti šiek tiek gaminio. Po valandos pažiūrėkite į odos būklę: jei nėra paraudimo, niežėjimo, drąsiai pradėkite eksperimentuoti su arbatos soda.
 3. Vyras turi būti paruoštas terapijai, pirmiausia garinkite drungnu vandeniu. Atlikite procedūrą naudodami audinio kompresą.
 4. Paruoškite papildomų masažo ingredientų, kad pakeistumėte vyriškumą (jei reikia, rekomenduojamame varpos padidinimo namuose recepte).
 5. Kad būtų kuo patogiau manipuliuoti, didinant varpos dydį arbatos soda, sukaupkite tiek sausų, tiek drėgnų higieninių servetėlių, kurios padeda greitai pašalinti sodos perteklių iš epidermio ir gleivinės.

Klausimas: Ar soda veikia su vakuuminiu siurbliu?

Atsakymas: taip. Pirmiausia tepkite gaminį ant varpos, tada pritvirtinkite siurblį prie jo naudodamiesi instrukcija. Dėl derinamų metodų rezultatas žymiai pagerėja.

Pasiruošimas varpos padidinimui soda

Kai išsiaiškinsite, ar soda gali padidinti varpą, turėtumėte ištirti įvairius produkto naudojimo būdus:

 1. Ant varpos paviršiaus tepkite alyvuogių aliejų - jis visiškai suminkština subtilią odą. Tada ateina eilė vartoti soda. Ją reikia tepti švelniai masažuojant. Manipuliaciją reikia tęsti keletą minučių, tada kruopščiai nuplaukite likusią sodą vandeniu ir sutepkite varpą drėkinamuoju kremu, kuris padeda išvengti dirginimo.
 2. Ar kepama soda padidina varpą, kai garinama vonioje? Taip, tai yra galingas būdas nedelsiant auginti savo orumą. Kaip naudoti soda šioje versijoje? Praskieskite 1 valg. l. medžiagų šiltame vandenyje (pakanka 1 litro skysčio). Lytinį organą padėkite vonioje ketvirtį valandos. Po procedūros nuplaukite kompozicijos likučius, užtepkite drėkinamąjį kremą.
 3. Kaip varpos padidinimo priemonę, rekomenduojama vartoti sodą su medumi, maišant produktus vienodomis proporcijomis. Tepkite lytinius organus, palaukite keletą minučių, tada rankomis pamasažuokite varpą. Toks receptas, be to, kad padidina dydį, padidina organo galvos jautrumą, kuris yra naudingas prieš seksualinį kontaktą pojūčiams sustiprinti.

Dėmesio!Norint pasiekti maksimalų efektyvumą, reikalingas skystas natūralus bičių produktas. Sintetinis medus tam yra blogas.

Parašyta daugybė straipsnių apie tai, kaip kepimo soda veikia vyriškumą. Soda kompresai yra patikrinta galimybė padidinti varpos dydį. Paruoškite stiprų tirpalą (1 valgomasis šaukštas stiklinėje šiek tiek pašildyto vandens). Įmerkite į ją marlę, tada apvyniokite varpą audiniu, palaukite penkias minutes. Naudojant šią techniką bus garantuota, kad padidės lytinių organų dydis!

Klausimas: Kaip vartoti soda, kai maudotės? Ar tiesa, kad ši procedūra padidina varpos dydį?

Atsakymas: Iš tiesų, jei norite pasiekti rezultatų patogioje aplinkoje, sodą turėtumėte pridėti tiesiai į vonią. Produktas padidins galvos jautrumą, leisdamas sutaupyti laiko valant vandenį.

Sėdėdami vonioje, švelniai patempkite varpą. Norėdami tai padaryti, suimkite organą dviem pirštais, kurie juda link galvos. Būtina sąlyga: nėra skausmo, deginimo pojūčio ar kitokio diskomforto. Jei pastebima ši sąlyga, nutraukite procedūrą. Varpos ištempimo vonioje technika yra puiki galimybė užtikrinti teisingą indų veikimą.

Kaip soda veikia didinant vyro organą

Norėdami suprasti, kodėl kepimo soda yra tinkama vyrų orumui didinti, turite šiek tiek suprasti naudingas produkto savybes:

 1. Soda sukelia vietinį epidermio dirginimą, kuris sukelia kraujo apytakos suaktyvėjimą. Tada varpa laikinai išsipučia.
 2. Po to sustiprėja erekcija, o tai svarbu esant kai kurioms intymioms problemoms.
 3. Medžiaga suteikia greitus rezultatus. Naudodamiesi bet kokiu receptu, galite greitai padidinti varpą, kuris maloniai nustebins jūsų seksualinį partnerį.
 4. Tikrai padidėja vyro orumas nenaudojant tablečių ar atliekant chirurginę operaciją.
 5. Medžiaga yra pigi ir lengvai gaunama.

Ar tiesa, kad soda padidina varpą

Klausimas: Ar tiesa, kad varpą galite padidinti soda? Ar realu padidinti reprodukcinį organą šia medžiaga?

Atsakymas: taip, tiesa, kad soda daro stebuklus genitalijoms. Natrio bikarbonatas yra puikus kraujo skiediklis, kuris padeda atliekant gimnastiką, skirtą varpos augimui.

Skystas kraujas aktyviai pasiskirsto urogenitalinėje sistemoje. Medžiaga apsaugo nuo kraujo krešulių, kurie yra komplikacijos atliekant masažo pratimus, tikimybę.

Kaip vartoti soda, kad padidėtų vyriškas organas

Kaip tinkamai naudoti medžiagą, norint padidinti varpą, galite sužinoti ne tik iš publikacijų, bet ir iš internete esančių vyrų, pritaikiusių šią techniką praktiškai, apžvalgų.

Natrio bikarbonato varpos padidėjimas yra veiksminga priemonė, nors ir laikinai išsprendžia problemą. Soda negali ištaisyti įgimtų anomalijų, tačiau ji leidžia sustiprinti erekciją lytinių santykių metu.