Patirtis naudojimo Maxisize

Vamzdis Varpos padidinimo kremas

Pateikė tai kaip pokštą, bet rimtai padėjo

Mano vardas Michaelas, aš gyvenu Meksike. Turiu geriausią draugą - Semą. Mes jį pažįstame nuo ankstyvos vaikystės. Jis šaunus vyrukas, bet labai baikštus. Toks tipiškas vėpla. Po studijų jis vedė, bet pažodžiui po metų jis išsiskyrė ir tapo dar labiau uždaras. Kartą mes sėdėjome su juo ir gėrėme alų po darbo, o jis man pasakojo apie savo problemą. Pasirodo, žmona jį paliko dėl to, kad jis negalėjo jai patikti lovoje. Samas turėjo mažą varpą, ir tai jį labai nuliūdino.

Kai Semui buvo gimtadienis, aš jam padovanojau dovaną - nusipirkau kelis mėgintuvėlius kremo „Maxisize“. Aš nelabai tikiu visais tokiais dalykais, bet maniau, kad staiga tai padės. Be to, Semas buvo visiškai prislėgtas. Jis bandė susitikti su dar keliomis merginomis, tačiau visi jo santykiai nutrūko po nesėkmingo sekso.

Po 2 mėnesių susitikome su Semu ir net jo neatpažinau iš karto. Seniai nemačiau jo tokio laimingo. Pasirodo, Samas išbandė „Maxisize“ kremą ir jis pasiteisino. Samas teigė, kad jo varpa padidėjo 6 centimetrais, be to, ji tapo daug storesnė nei anksčiau. Samas nustojo bijoti intymių santykių, jis susirado merginą ir kasdien su ja lytiškai santykiavo. Jis buvo nepaprastai dėkingas už tai, kad daviau jam „Maxisize“.

Po šios istorijos nusprendžiau pati išbandyti kremą, nors varpos dydžio neturiu ypatingų problemų. Vos po savaitės naudojimo mano penis taip pat padidėjo, o mano žmona buvo visiškai patenkinta naujomis padėtimis ir ilgesniais lytiniais santykiais.

Varpą padidinus „Maxisize“ 3 cm

Dabar kremą naudoju tik retkarčiais, kai noriu kažko karštesnio. Tačiau rezultatas yra tikrai šaunus ir jis nėra skirtas vienai dienai, bet išlieka amžinai. Aš rekomenduoju visiems vyrams tai išbandyti. Jūs tikrai nesigailėsite.

Kaip naudoti „Maxisize“

„Maxisize“ kremą naudoti yra labai patogu ir net jo naudojimas jau yra malonus, nes jį reikėtų tepti masažo judesiais. Užtepus kremą, nėra deginimo ar kitų nemalonių pojūčių. Priešingai, jaučiate šilumą ir energijos antplūdį. Po 30 minučių galite pamatyti, kad narys tapo daug didesnis.

Manau, kad kremas „Maxisize“ yra tikrai geriausias kremas varpos padidinimui. Tai veikia 100%. Tai, kaip jis naudojamas, daro ir ekonomišką. Šis kremas yra puiki alternatyva tiems vyrams, kurie turi tam tikrų problemų intymioje sferoje. Šis kremas patiks ir tiems, kurie neturi problemų. Tai pakelia seksualinius santykius į naują jausmingumo lygį. Bet kuri moteris iškart pastebės pokyčius ir dar labiau jus mylės.

„Maxisize“ reikia tepti masažo judesiais

Norėdami tepti kremą, nereikia kreiptis į gydytoją, atlikti krūva tyrimų. Jei neturite širdies ligų ir alergijos kremo komponentams, galite jį saugiai naudoti. Be to, kremas padeda ne tik susidoroti su fizinėmis, bet ir su psichologinėmis problemomis. Kai pamatysite, kiek malonumo teikia jūsų partneris, savivertė nepaprastai augs.

Patirtis geliu

Aš visada naudoju kremą prieš seksą. Pirmiausia nusiprausiu po dušu, paskui žmona tepa kremą ant mano penio. Ji man daro fantastišką masažą, kurį dažniausiai deriname su išankstiniu žaidimu. Praėjus pusvalandžiui po kremo užtepimo, užplūsta toks energijos pliūpsnis, kad esu pasirengęs mylėtis visą naktį. Vieno mėgintuvėlio, vartojamo kasdien, pakanka 15 dienų.