Atsiliepimai apie Maxisize

 • Danielius
  Mes su žmona esame kartu 4 metus. Mes turime bendrą darbą, bendrus draugus ir pomėgius. Bet viskas nebuvo taip rožinė pastelėse. Taip buvo dėl mano varpos dydžio. Kartą mano žmona nusipirko „Maxisize“. Iš pradžių net buvau šiek tiek įžeista. Bet po savaitės pamačiau rezultatą. O po mėnesio mano varpos dydis tapo 5 cm didesnis. Žmona džiaugiasi, kaip ir aš!
  Maxisize
 • Dovydas
  Turėjau problemų su erekcija. Kreipiausi į gydytoją, bet niekas nepadėjo. Keista, bet „Maxisize“ man padėjo. Per dvi naudojimo savaites mano varpa gerokai išaugo. Aš labiau pasitikėjau savimi, o erekcijos problema savaime išnyko. Jei prieš lytinius santykius ištepėte varpą, tada apskritai jaučiuosi kaip seksualinis milžinas.
  Maxisize
 • Lukas
  „Maxisize“ išgelbėjo man gyvybę! Tiksliau, atleistas nuo nuobodulio ir monotonijos. Tai, kas nėra naktis, yra atostogos man ir mano žmonai. Net nesvarbu, kad miegame labai mažai. Nuo kremo naudojimo mano varpa ne tik padidėjo (+6 cm), bet ir sustiprėjo erekcija, o lytinis aktas ėmė siekti 2 valandas.
  Maxisize
 • Dominykas
  Mano santykiai su merginomis nebuvo geri. Tiksliau, jie visi sakė, kad aš buvau geras vaikinas, bet ne daugiau. Priežastis buvo kuklus mano varpos dydis. Išbandžiau įvairiausius liaudies receptus, bet niekas nepadėjo. „Maxisize“ man padėjo išspręsti mano problemą. Per 2 mėnesius varpa išaugo 5 cm ir tapo daug storesnė.
  Maxisize
 • Danielius
  Prieš lytinį aktą varpą tepu „Maxisize“. Kartais mano draugė tai daro kartu su masažu. Narys tampa daug didesnis. Mūsų lytis tampa ilgesnė ir intensyvesnė. Aš tiesiog džiaugiuosi kremu. Ir dabar mergina patirs orgazmą kaskart, o ne kartas nuo karto.
  Maxisize
Vartotojo reitingas Maxisize
4.1
30